Albeu.com – 21:20 27/02
E bukur dhe provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në “Xing me Ermalin”. Velina e re u kthye në vajzën më të komentuar në media dhe fakti nëse kishte veshur apo jo të …

LajmiFundit: Kur Kejvina Kthella ishte 15 vjeçe

Zhurnal: Modelja shqiptare përkëdhel trupin teksa pozon

Source: New feed