Duket sikur futbollistët nuk kanë bërë fare pushime verore, por për shkak të kalendarit të ngjeshur ditën e sotme startojnë dy kampionate elitare të europës, bëhet fjalë për Premier Leaguen dhe La Ligën.

Në orën 13:30, Arsenali zbret në fushën e blertë dhe përballë do të ketë skuadrën e Fulhamit.

Ndeshje tjetër interesante pritet të jetë edhe ajo mes Liverpool dhe Leeds United e cila do të luhet në orën 18:30. Kurse duelet mes Brunley – Manchester United dhe Manchester City……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *