Ditën e dielë, në orën 19.00, në stadiumin “Loro Boriçi”, Vllaznia do të zhvillojë ndeshjen me të rëndësishme të sezonit, atë ndaj Besëlidhjes në play out, që do të përcaktoje ekipin që do të luajë në Superiore sezonin e ardhshëm.

Dhe për këtë arsye klubi shkodran i është drejtuar Federatës Shqiptare të Futbollit, me një letër publike, ku i kërkon që kjo ndeshje të luhet në praninë e tifozëve, por vetëm pas portave.

Më……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *