Java News – 16:11 27/02
Federata Shqiptare e Futbollit, përmes një njoftimi njoftimi të publikuar në faqen zyrtare, ka lajmëruar se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen miqësore të 26 marsit mes Shqipërisë dhe …

Lajmi.net: Shqipëri – Norvegji, nis shitja e biletave

Gazeta Express: Miqësorja Shqipëri – Norvegji, nis shitja e biletave

BalkanWeb: Ndeshja miqësore kundër Norvegjisë, nis shitja e biletave. Ja sa kushton për të parë Kombëtaren

14 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed