adekuat

1 2 3 93

Keni nevojë për një ****. mos hezitoni ta dini. çdo shumë nga 5000 e lart. merrni atë liri për të fituar atë që dëshironi.
Na kontaktoni përmes E-mailoppsrrvicfe95@gmail.com
Source: New feed

Pershendetje jam ni djal nga ferizai 35 vjeqar bijond sy te kalter i gjat 1.75 psh 73 kg dhe i pashum i paster i sinqert dhe sekret Aktiv
Kam deshir te marr pjes me ni qift siq jeni ju nese jeni te interesum me kontaktoni ne
skype (Agroni)Ose ne viber +…
Source: New feed

Hello!per ciftet qe duan mashkull bi ne krevat ke cifti esht dominant mund te me kontaktoni antonioniko98@yahoo.com
Source: New feed

Kerkoj goc ose cift per exp te bukura
Cdo gje sekrete
Nuk perjashtohrn te martuarat
Ju pres ne modul
Sarand gjirokaster delvin
Source: New feed

Shitet Seat Leon, viti 2006, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, limitator shpejtësie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, xhama të errët …
Source: New feed

Kerkoj femer per takim me pagese per sonte

kush osht e interesume le tme shenoj ne modul ose ne snapchat Lirimrm
Source: New feed

Jemi cift nga tirana mosha M27 F25 kerkojm cift serjoz e ne form ( STOP MESHKUJT TEk ) skype: ciftisim@gmail.com
Source: New feed

Cift
BeG
vetem
per nje
Biznesmen
te tjeret
mos shpenzoni
kohen
Source: New feed

Shitet godine biznesi 6.514 m². E pozicionuar ne Rrugen Dritan Hoxha ne hyrje te qytetit me distance 5 minuta largesi nga qendra dhe 30 minuta larg nga areoporti .

Mundesine e ambjenteve me komode dhe luksoze ne kryeqytet.

Godina ofron 11 kate sher…
Source: New feed

1 2 3 93