argëtimi

Prsh,kerkoj nje femer mbi 30 vjece thjesht per momente argetimi ,besoj do knaqemi shum ,le te jet e divorcuar ose beqare vetem mos jet e martuar .Te interesuarat ju lutem me shkruani
Source: New feed

Pershendetje jam nga gjilani
Deshiroj te njohem me nje qift per qellime argetimi
Jam i paster shum i sinqert dhe familjar
Ju lutem betem oferta serioze
Kam organin koxha te madh mbi 20cm
Kushte te mira ju lutem vetem oferta seroze
Tel + 383 94 6…
Source: New feed