asgje

Pershendetje. Kerkoj persona serioz qe japin lek me % pa lene asgje garanci.
Thjesht dhenie parash dhe biem dakort per %.

Nese ka persona serioz te me kontakojne ne e mail.
Source: New feed

kerkoj nje qift korrekt, qe mbajn sekretin per knaqesi. Jam 40 vjeqar person i kompletun ne qdo aspekt.

Gjithqka do jet shume sekrete, asgje private nuk diskutohet.

Nuk keni me u zhgenjy.
Source: New feed

Pershendetje. Jam nje djale 28 vjec nga Tirana. Dua ta provoj njehere te me qije nje burre ne bythe. Asgje me shume se kaq. Kam vend. Gjithcka sekret.
Permasat e mia jane: 170cm 76kg
Nese interesoheni me kontaktoni ne kete email: eltidona@mail.com
Source: New feed