atë

Po marr guximin te shkruaj per here te pare ne kete sit dhe shpresoj te gjej ate qe po kerkoj. Jam nga Tirana 38 vjec ,I shkolluar jashte dhe me pune te mire, simpatik dhe I edukuar ne cdo drejtim,dua te njihem me ndonje vajze per nje marredhenje secrete …
Source: New feed