ban

Jemi Çift Kërkojm një Mashkull Që osht Mashkull mbi 50 vjeq , Që don qef ban qef , dhe ka zemër të gjan e tjet shok që të gjindet afër në kto dit vështira që ika renet me bo mir , Stop llafagjive muhabetqorve që të qesin kodrem kodër tu…
Source: New feed

prsh, jam 32 vjeqar skam prevoj me mashkuj kerkoj ni pasiv ose nja si ban dyjat me shkruani arditsadikaj33@gmail.com
Source: New feed

Kerkoj nje vajze per me kalu naten bashk paguaj nje vlere mjaft te mire prej 50 deri 500 euro nvaret nga koha dhe knaqesija.

Ju lutem me shkruani vetem ato serioze jo mashtrime se vetem ignore dhe ban do merrni.
Source: New feed