banesa

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 44m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed


 Shitet banesa
Patundshmëri: Shes
Sipërfaqja: 60 m2
Nr. Dhomave me Sallon: 2
Banjo & WC: 1
Çmimi: 1 050 ,00 €
Qyteti: Prishtinë
Kategoritë: Banesa & Apartament

Source: New feed