banim

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 44m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed

Kush nga ciftet deshiron nje MASAZH FALAS me rastin e festave te funvitit? Jam nje masazhier 41vjec, nga tirana me banim ne athin,dhe mbas dt.15 dhjetor do jem ne tiran,,per festat e fundvitit,dhe kerkoj nje cift per te kaluar disa caste te bukura dhe te …
Source: New feed

Sun Real Estate ofron për shitje nje apartament 2+1 me:
Adrese: 📍Rruga ”Gurakuqeve”.
Sipërfaqe 📏102.4 m², kati i trete (III) banim
Përbëhet nga:
🛋salloni
🍴kuzhinë
🛌dy dhoma gjumi
🚽dy banjo
🌅ballkon
🚗garazh…
Source: New feed

Shitet Apartament luksoz 2+1 tek Rruga e Kosovareve ,ne nje Kompleks modern banimi.

Siperfaqe totale eshte 121.5 m2. Organizimi: Salloni +gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Cilesi te larte jetese ne banim duke ndertuar sipas standarteve …
Source: New feed

Sun Real Estate ofron për shitje nje apartament 2+1 me:
Adrese: 📍Rruga ”Gurakuqeve”.
Sipërfaqe 📏102.4 m², kati i trete (III) banim
Përbëhet nga:
🛋salloni
🍴kuzhinë
🛌dy dhoma gjumi
🚽dy banjo
🌅ballkon
🚗garazh…
Source: New feed