bashk

Kerkoj nje vajze per me kalu naten bashk paguaj nje vlere mjaft te mire prej 50 deri 500 euro nvaret nga koha dhe knaqesija.

Ju lutem me shkruani vetem ato serioze jo mashtrime se vetem ignore dhe ban do merrni.
Source: New feed

Edhe pak kohe vi ne Kosove dhe jom nkerkim tni femre per me bo sex .
Per pages nuk ka problem, kontaktom edhe bisedojme bashk per te gjitha .
Te interesumet mujn me kontaktu permes email ose viber +49 163 7260817
Per ma shum informata kontaktoni .
Source: New feed