bashkbanuse

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 44m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed