bashkohet

Jam 26 vjec shume simpatik dhe serioz. Po kerkoj nje femer qe te me bashkohet si shoqeruese ne nje party me cifte. Ju lutem te kontaktojne vetem njerez serioze qe duan te kenaqen dhe te ruajne sekretin.
Source: New feed

Jam ne kerkim te nje femre per te kaluar disa caste intime jem MMF nje cift real te martuar dhe une singel mosha jone eshte cifti M 33vj F 30vj dhe une 29 vj kush ka deshire te na bashkohet ne aventurat tone seksuale . Ju mirepresim
Source: New feed