bukur

Pershendetje jemi cifte nga prishtina f25 m 30 jem shum te bukur dhe te palestruar jemi qift serioz familjar kerkojm qift nga mosha 20 deri 40 vejqar per nje eksperienc te re vetem cifte serioze dhe me foto ju kthejm pergjigje stop meshkujve singel
Source: New feed

Jemi nje qift i bukur 34m 27f po kerkojm nje mashkel me p…te paster dhe sekret .jukisha lut te jeni sekret dhe te sinqert .dhe pa foto nuk per gjigjem ju kisha lut te jeni seroz se jem familjar .kem qef njerz te pjekur e jo budall .ja ku e keni adresen…
Source: New feed

Kerkoj ndoj qift ose nai goc te bukur qe kan qef per.takime sekret .jam shum i mir ne strat .dhe jam shum i paster .ju kisha lut vetum njerz serjoz me shkruni ne modul ose ne whatsap +38349683284
Source: New feed

Jemi qift 27 dhe 24 vjet jetojm ne gurbet do jem ne pushime te fund fitit ne kosov kerkojm nje qift te bukur dhe te sinqert
Te jen ne moshen ton , jem te bukur me trup te mir dyt , kerkojm te njejten
Dhe jemi te pastert
Jem te hapur kshtu qe propo…
Source: New feed

Jemi qift 27 dhe 24 vjet jetojm ne gurbet do jem ne pushime te fund fitit ne kosov kerkojm nje qift te bukur dhe te sinqert
Te jen ne moshen ton , jem te bukur me trup te mir dyt , kerkojm te njejten
Dhe jemi te pastert
Jem te hapur kshtu qe propo…
Source: New feed