bukura

Po shkruaj per here te pare ne kete sit, jam 38 vjec nga tr i shkolluar jashte dhe i plotesuar ne cdo drejtim.
Shpresoj te njoh nje vajze per nje lidhje diskrete , per te kaluar momente te bukura.Mosha e preferuar 18-35 vjec,vajza te jete simpatike sic j…
Source: New feed

Jam 44 vjec serioz i kulturuar dhe mire ekonomikisht dua njohje me nje femer seksi dhe te kulturuar per te kaluar momente te bukura dhe te jemi ne krah te njeri tjetrit ne cdo moment nr im viber 0682806890
Source: New feed

Kush nga ciftet deshiron nje MASAZH FALAS me rastin e festave te funvitit? Jam nje masazhier 41vjec, nga tirana me banim ne athin,dhe mbas dt.15 dhjetor do jem ne tiran,,per festat e fundvitit,dhe kerkoj nje cift per te kaluar disa caste te bukura dhe te …
Source: New feed