burr

Jam 48 vjeçar nga Rahoveci.
Kërkojë një burr të moshuar mbi 40 vjeçar në Rahovec dhe rrethin për lidhje shoqërore dhe intime.
Përvojë me meshkuj nuk kam.
Kërkojë dikë që është kurreshtar dhe do me provu diçka më shumë në jetë. …
Source: New feed

Kerkoj ndonje mashkull qe te jet burr me rr te forte dhe qe di cfare te me ofroje ne shtrat
Me pelqen seksi i eger dhe renkimet e forta teksa ai ma zhyt nese eshte aq hamshor
Me kontaktoni ne modul (vetem serioz dhe sekret , pyetje te kota dhe pa foto…
Source: New feed

Pershendethe çifte te moshes se madhe mbi 50 vjeq nese keni interes per nje burr potent te paster te sinqert diskret dhe besnik mund te me kontaktoni ju garantoj kenaqesi maksimale…
Source: New feed