cfarë

Pershendetje.
Jam nje djale 26 vjec,me pelqejne djemte e
Paster dhe qe dine se cfare duan. Me pelqejne teper gojoret dhe te lepij bythen. Nese ka ndonje person te paster dhe qe jeton vetem dhe qe paguan per kenaqesi te me kontakoje ne e mail. E citoj t…
Source: New feed

Kerkoj ndonje mashkull qe te jet burr me rr te forte dhe qe di cfare te me ofroje ne shtrat
Me pelqen seksi i eger dhe renkimet e forta teksa ai ma zhyt nese eshte aq hamshor
Me kontaktoni ne modul (vetem serioz dhe sekret , pyetje te kota dhe pa foto…
Source: New feed