cift

Jemi Çift Kërkojm një Mashkull Që osht Mashkull mbi 50 vjeq , Që don qef ban qef , dhe ka zemër të gjan e tjet shok që të gjindet afër në kto dit vështira që ika renet me bo mir , Stop llafagjive muhabetqorve që të qesin kodrem kodër tu…
Source: New feed

Jam nje djale nga tirana 38 vjec..qytetar dhe i shkolluar. kam deshire te njihem me nje cift serioz, dhe te kulturuar per nje ekperience ndryshe…
Source: New feed

Jetoj ne prishtine mirpo i rritun jasht kosoves,kerkoj ndonje femer apo ndonje cift qe deshiron nje shok afat gjate.
Posedoj banesen peronale jetoj vetem.
Mos hezitoni ma leni Nr viberit whats app apo skypen.
Skype: adonis.1991@hotmail.com
Source: New feed

Pershendetje çifte te nderuara,
Jemi çift reth 50-tave kerkojm nje çift nga 50-60 vjeq per miqesi te qendrueshme dhe pa kushte qe bash te shoqerohemi ta pim naj got verë etj.
Ju lutem te jeni te sinqert dhe diskret
Nese vendosni te na shruani ju lu…
Source: New feed

Jemi Çift , Familjar , normal të pastër dhe Sekret , jemi të moshës së mesme , Kërkojm një mashkull një shok , Tmir met cilin doti ndajm qastet më të mira , Për më shum detaje flasmi , mosha e preferuar mbi të 50 tat , më të ri spranojm ë…
Source: New feed

Nese ka ndonje cift aventurier ose femer kontaktoni ne modul per me teper
Source: New feed

Jemi nje cift 34 dhe 36 vjec. Jemi te interesuar per nji cift tjeter ose djal per te kaluar nje mbasdite te kendshme ne seks. Ju lutem vetem njerz serioze!
Source: New feed

Kerkoj nje femer ose Cift per Takime sekrete jam 45 vjeqar I pashem 78 kg 180 cm I gjat dhe mjeshtrin 20cm kam eksperienc me cifte per treshe.
Meshkuj mos me shkruni se skam interes
Ju pershendes
Source: New feed