cifte

Pershendetje jemi cifte nga prishtina f25 m 30 jem shum te bukur dhe te palestruar jemi qift serioz familjar kerkojm qift nga mosha 20 deri 40 vejqar per nje eksperienc te re vetem cifte serioze dhe me foto ju kthejm pergjigje stop meshkujve singel
Source: New feed

Pershendetje çifte te nderuara,
Jemi çift reth 50-tave kerkojm nje çift nga 50-60 vjeq per miqesi te qendrueshme dhe pa kushte qe bash te shoqerohemi ta pim naj got verë etj.
Ju lutem te jeni te sinqert dhe diskret
Nese vendosni te na shruani ju lu…
Source: New feed

Jam 26 vjec shume simpatik dhe serioz. Po kerkoj nje femer qe te me bashkohet si shoqeruese ne nje party me cifte. Ju lutem te kontaktojne vetem njerez serioze qe duan te kenaqen dhe te ruajne sekretin.
Source: New feed

Jam djale nga tr i interesuar per sex me cifte jam sekret serjoz me eksperienc me cifte me shkruani WhatsApp 00447958078894
Source: New feed

Jam mashkull 27 vjec kerkoj cifte s’kam experienc të me cifte dhe Dua t’a pervojë ket ndjesi t mrekullueshme ju mirpres nuk kam ambjent duhet t’a gjeni vet 🤝🤝🤝🤝
Source: New feed

Ckm jam toni 34 vjeqar nga tiran dua goca cifte per takime serioze jo muhabet koti 0688292539
Source: New feed

Kerkoj nje femer ose Cift per Takime sekrete jam 45 vjeqar I pashem 78 kg 180 cm I gjat dhe mjeshtrin 20cm kam eksperienc me cifte per treshe.
Meshkuj mos me shkruni se skam interes
Ju pershendes
Source: New feed