cilësi

Kerkoj nje femer te paster te sjellshme ,edukuar ,sekrete dhe te degjueshme sic jam edhe vet ,per nje lidhje te hapur pra pa detyrie por per ato 2 ose 3 ore qe do te jemi bashke dua ti ket keto cilesi ,jam nje djal shum i besueshem dhe me eksperimca te n…
Source: New feed

Shitet Apartament luksoz 2+1 tek Rruga e Kosovareve ,ne nje Kompleks modern banimi.

Siperfaqe totale eshte 121.5 m2. Organizimi: Salloni +gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Cilesi te larte jetese ne banim duke ndertuar sipas standarteve …
Source: New feed