citoj

Pershendetje.
Jam nje djale 26 vjec,me pelqejne djemte e
Paster dhe qe dine se cfare duan. Me pelqejne teper gojoret dhe te lepij bythen. Nese ka ndonje person te paster dhe qe jeton vetem dhe qe paguan per kenaqesi te me kontakoje ne e mail. E citoj t…
Source: New feed