cmendura

Jemi nje cift te rinjsh ne Tirane dhe po kerkojme nje femer per treshe.
Jemi shume te paster,sexy dhe te sjellshem.Te jene te hapura dhe te cmendura ne krevat te provojme gjithcka. Femra qe kerkojme te jete max .35 vjec dhe e paster. Na shkruani ne modul…
Source: New feed