cmimi

🆕Listim i ri
🏡Jepet me qira Apartament Kati 3
https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10520278
🎯Ndodhet ne Xhabije , Shkoder
🛏 1 dhome gjumi
🍽 1 kuzhine
🛋 1 sallon
🛁 2 wc
🌅 1 ballkone
💶 cmimi 18.000 L…
Source: New feed

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 44m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed

🆕Listim i ri!!
🏡Shitet toke sip 10.000m2 buze rruges kryesore , e pershtatshme per ndertim , pike karburantit , Biznes
🎯Ndodhet ne Maminas Autostrada Tirane-Durres km 20
💶 cmimi 50€/m2
📌Fiksoni takim tani!
📲 Kontakto Agjent Shit…
Source: New feed