deri

Pershendetje jemi cifte nga prishtina f25 m 30 jem shum te bukur dhe te palestruar jemi qift serioz familjar kerkojm qift nga mosha 20 deri 40 vejqar per nje eksperienc te re vetem cifte serioze dhe me foto ju kthejm pergjigje stop meshkujve singel
Source: New feed

Kerkoj femer bisex,tepaster me trup te rregullt,mosha 20 deri ne 29 vjec,pse jo edhe oer bashkpunim,te interesuarat te prezantohen me nje foto dhe moshen flm❤.Stop meshkujt qe hiqen si femra sepse do demaskohen,pres vajza korrekte flm
Source: New feed

pershendetje te nderuar qift nga mosha 20 vjeq deri 50 vjeq pa perjashtime ,kush nga ju deshiron ta shef gruan e vet duke ja qir dhe njekosisht deshiron te thith Ka-rin se bashku.me.gruan e vet le te me lajmrohet permes modulit jam mashkjll 42 vjeqar i p…
Source: New feed

Ofroj 60€ per 1 ore me nje femer deri ne moshen 30 vjec.
Kush ka interes tme shkruaj.
Pa foto mos shkruj kot.
Source: New feed

Kerkoj nje vajze per me kalu naten bashk paguaj nje vlere mjaft te mire prej 50 deri 500 euro nvaret nga koha dhe knaqesija.

Ju lutem me shkruani vetem ato serioze jo mashtrime se vetem ignore dhe ban do merrni.
Source: New feed

Pershendetje jam 37 vjeqar kerkoj nje Grua nga 35 deri 47 vjeqar ta kem nje lidhje secrete me te jam familjar po ashtu dhe ajo te jet
Viber +377 45 683 921
Source: New feed

Kerkoj aktiv deri ne moshen 40 vjet
dua te puthem te ja marr **** ne goj dhe te me **** fort
Pa foto te karit nuk kthej pergjigje
Source: New feed

pershendetje zonja apo zonjusha jam interesuar per nje zonje apo zonjushe ecila ka nevoj qe vagina e saj ti punohet me gjuh (lepirje) deri ne ofshamen e fundit.kam eksperienc dhe me pelqen jashtzakonisht shum.
sexreti pastertia duet te jet ne mximum
k…
Source: New feed