deshire

Jam nje djale nga tirana 38 vjec..qytetar dhe i shkolluar. kam deshire te njihem me nje cift serioz, dhe te kulturuar per nje ekperience ndryshe…
Source: New feed

Jam mashkull 28 vjec kush ka deshire te luaj me **** tim e te paguaj
….per meshkuj qefli qe duan **** e theksoi me kontakt fm dhe thuani direkt sa paguani per ket **** ne foto
Source: New feed

Jam Eri, jam 26 vjec. Jam i arsimuar, ushtroj profesionin ne qytetin e Shkodres jam 1.88 m i gjate, esmer, floket e zinj, trup te rregullt edhe elegant. jam shum i paster. jetoj ne Shkoder kam deshire te provoj eksperica te reja edhe do isha shume i lumtu…
Source: New feed

Jam ne kerkim te nje femre per te kaluar disa caste intime jem MMF nje cift real te martuar dhe une singel mosha jone eshte cifti M 33vj F 30vj dhe une 29 vj kush ka deshire te na bashkohet ne aventurat tone seksuale . Ju mirepresim
Source: New feed

Jam mashkull 26 vjec jam ne kerkim te cifteve qe kan deshire te explorojn ne seks e theksoj te flas femra jo meshkujt dhe femra qe duan te festojnë ne shtepi feste becarie ju mirëpres ju gjendi vendin un plotësoj kushtet qe deshironi ke foto keni Ins…
Source: New feed

Jam mashkull 26 vjec jam ne kerkim te cifteve qe kan deshire te explorojn ne seks e theksoj te flas femra jo meshkujt dhe femra qe duan te festojnë ne shtepi feste becarie ju mirëpres ju gjendi vendin un plotësoj kushtet qe deshironi ke foto keni Insta…
Source: New feed

Jam mashkull 26 vjec jam ne kerkim te cifteve qe kan deshire te explorojn ne seks e theksoj te flas femra jo meshkujt dhe femra qe duan te festojnë ne shtepi feste becarie ju mirëpres ju gjendi vendin un plotësoj kushtet qe deshironi ke foto keni Insta…
Source: New feed