deshiron

Kerkoj femer ose dy femra sebashku qe kerkojne kenaqesi te paharruar.Nuk do zhgenjeheni dhe do jete nate e paharruaj per ju kete ju a siguroj.Kush femer e paster deshiron te kaloje nje eksperjence qe sdo ta harroje kurre te shkruaje ne modul.Paguaj nese d…
Source: New feed

Jetoj ne prishtine mirpo i rritun jasht kosoves,kerkoj ndonje femer apo ndonje cift qe deshiron nje shok afat gjate.
Posedoj banesen peronale jetoj vetem.
Mos hezitoni ma leni Nr viberit whats app apo skypen.
Skype: adonis.1991@hotmail.com
Source: New feed

pershendetje te nderuar qift nga mosha 20 vjeq deri 50 vjeq pa perjashtime ,kush nga ju deshiron ta shef gruan e vet duke ja qir dhe njekosisht deshiron te thith Ka-rin se bashku.me.gruan e vet le te me lajmrohet permes modulit jam mashkjll 42 vjeqar i p…
Source: New feed

Kerkoj femer ose dy femra sebashku qe kerkojne kenaqesi te paharruar.Nuk do zhgenjeheni dhe do jete nate e paharruaj per ju kete ju a siguroj.Kush femer e paster deshiron te kaloje nje eksperjence qe sdo ta harroje kurre te shkruaje ne modul

Jam mashku…
Source: New feed

Kush nga ciftet deshiron nje MASAZH FALAS me rastin e festave te funvitit? Jam nje masazhier 41vjec, nga tirana me banim ne athin,dhe mbas dt.15 dhjetor do jem ne tiran,,per festat e fundvitit,dhe kerkoj nje cift per te kaluar disa caste te bukura dhe te …
Source: New feed

Pershendetje deshiroja qe te kontaktoja me nje cift ose femer sekrete dhe te paster qe deshiron nje aventur pa komplekse .. nese vertet jeni aventurier dhe mbi te gjitha sekret. Kontaktoni ne email ( cdo gje do verefikohet )
STOP ( meshkujt dhe gayt)
Source: New feed

Kush deshiron te ket nje bish ne shtrat le te me kontaktoj pagesa 50 euro ose edhe pa lek
Veten serioz dhe sekret
Stop njerzit qe duan mhb kot
Source: New feed

Sekret gojore me pages jam deshiron 20 mij
Source: New feed

Jetoj ne prishtine mirpo i rritun jasht kosoves,kerkoj ndonje femer apo ndonje cift qe deshiron nje shok afat gjate.
Posedoj banesen peronale jetoj vetem.
Mos hezitoni ma leni Nr viberit whats app apo skypen.
Source: New feed

Femra e cifte stop meshkujt
Kerkoj femra cifte per ekprienca te mira per te dy palet ju mirëpres jam mashkull 26 vjec 187 i gjat 90 kile vet ciftet kush deshiron te vije Tirane dhe te siguroj vendin ku do kalojm supeeer nuk kam ambjent ju mirëpres go…
Source: New feed