dhome

LISTIM I RI
https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10597488
🏠Jepet me qira apartament 1+1
📐Sipërfaqe 55 m2
📍Vendodhja: Ndodhet ne qafhardhi , Shkoder
🛏 1 dhome gjumi
🛋 1 sallon dhe kuzhine
🛁 1wc
🖼 1 ballkon

Source: New feed

🆕Listim i ri
🏡Jepet me qira Apartament Kati 3
https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10520278
🎯Ndodhet ne Xhabije , Shkoder
🛏 1 dhome gjumi
🍽 1 kuzhine
🛋 1 sallon
🛁 2 wc
🌅 1 ballkone
💶 cmimi 18.000 L…
Source: New feed

Sun Real Estate ofron shitje një apartament 1+1 me:
Adrese: 📍Bahce te Cakajve
Siperfaqe:. 📏 54 m², kati i dyte (II)
Përbëhet nga:
🛋 salloni
🛌 dhome gjumi
🚽 banjo.
💶ÇMIMI: 30’000 €
——————————–
?…
Source: New feed

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 44m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed

🆕Listim i ri!!
🏡 Shitet Apartament sip 96m2
📍Ndodhet te 21 dhjetori , Tirane
🛏 2 dhome gjumi
🛋 1 sallon
🍽 1 kuzhine
🛁 2 wc
🏞 1 ballkone
💶Cmimi 144.000€
📲Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

Source: New feed

🆕Listim i ri!!
https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10513379
🏡 Shitet Apartament sip 133m2
📍Ndodhet te 21 dhjetori , Tirane
🛏 3 dhome gjumi
🛋 1 sallon
🍽 1 kuzhine
🛁 2 wc
🏞 2 ballkone
👔 1 dhome e vogel g…
Source: New feed

🆕Listim i ri!!
https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10510487
🏡 Shitet Apartament sip 94m2
📍Ndodhet te 21 dhjetori , Tirane
🛏 2 dhome gjumi
🛋 1 sallon
🍽 1 kuzhine
🛁 2 wc
🏞 1 ballkon
💶Cmimi 141.000€
?…
Source: New feed

Sun Real Estate ofron për shitje shtepi private+truall me:
Adrese: 📍Perash tek Isa Boletini
Sipërfaqe: 📏trualli 177.7 m², shtëpia private dy-katëshe 60.5 m².
Shtepia përbëhet nga:
🛋 salloni
🛌 dhome gjumi
🚽 banjo
Shtëpia…
Source: New feed

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me:
Adrese: 📍rruga “Tafiliceve” .
Sipërfaqe:📏 70 m², katin e tete (VIII).
Përbëhet nga:
🛋 sallon
🍴 kuzhinë
🛌 dhome gjumi
🚽 banjo
🌅 ballkon
?…
Source: New feed

jemi qift kerkojm qift per sex ne nje dhome,,PA Nderrim partneresh,,,ose Femer per treshe ju lutem vetem shkrime serioze me Foto,,,ne email adresen e.1900000g@gmail.com
Source: New feed