djal

Kerkoj nje femer te paster te sjellshme ,edukuar ,sekrete dhe te degjueshme sic jam edhe vet ,per nje lidhje te hapur pra pa detyrie por per ato 2 ose 3 ore qe do te jemi bashke dua ti ket keto cilesi ,jam nje djal shum i besueshem dhe me eksperimca te n…
Source: New feed

Jemi nje cift 34 dhe 36 vjec. Jemi te interesuar per nji cift tjeter ose djal per te kaluar nje mbasdite te kendshme ne seks. Ju lutem vetem njerz serioze!
Source: New feed

Kerkoi ndo nje grua te Pashme qe nuk ja ploteson burri epshet sexuale ose qe nuk e arrijne dote ne orgazem.
Jam djal me trup prefekt i pashem serjoz korrekt dhe mbi te gjitha shume sekret . Mos hezito por kontakto ke linku poshte do jet eksperjenca me e…
Source: New feed

Te kontaktojne vetem femra ose ciftet serjoz qe duan caste te pa harriara per fund vitin

Jam djal 36 vje i pashem i paster dhe me eksperjenc per me shum shikoni foton
Shum diskret dhe profesjonist ne sex
Vetem kerkesa serjoze ju lutem mos me harxoni…
Source: New feed