djale

Jam nje djale nga tirana 38 vjec..qytetar dhe i shkolluar. kam deshire te njihem me nje cift serioz, dhe te kulturuar per nje ekperience ndryshe…
Source: New feed

Jam djale nga tr i interesuar per sex me cifte jam sekret serjoz me eksperienc me cifte me shkruani WhatsApp 00447958078894
Source: New feed

Pershendetje.
Jam nje djale 26 vjec,me pelqejne djemte e
Paster dhe qe dine se cfare duan. Me pelqejne teper gojoret dhe te lepij bythen. Nese ka ndonje person te paster dhe qe jeton vetem dhe qe paguan per kenaqesi te me kontakoje ne e mail. E citoj t…
Source: New feed

Pershendetje. Jam nje djale 28 vjec nga Tirana. Dua ta provoj njehere te me qije nje burre ne bythe. Asgje me shume se kaq. Kam vend. Gjithcka sekret.
Permasat e mia jane: 170cm 76kg
Nese interesoheni me kontaktoni ne kete email: eltidona@mail.com
Source: New feed