don

Jemi Çift Kërkojm një Mashkull Që osht Mashkull mbi 50 vjeq , Që don qef ban qef , dhe ka zemër të gjan e tjet shok që të gjindet afër në kto dit vështira që ika renet me bo mir , Stop llafagjive muhabetqorve që të qesin kodrem kodër tu…
Source: New feed

Kush don me pas diqka ma teper me shkruajni vetem F edhe qifte.
Ju mirpres Flm😘
Source: New feed

Aka Naj M50+ qe don me kalu sonte me nje shok tmir , Naten , Vetem serioz kam vend per sonte e theksoj qe oferta osht per sonte , kush tjesh i sinqert i pastert dhe sekret ashje tjeter , flm ne mirkuptim Respekt
Source: New feed