drejtim

Po shkruaj per here te pare ne kete sit, jam 38 vjec nga tr i shkolluar jashte dhe i plotesuar ne cdo drejtim.
Shpresoj te njoh nje vajze per nje lidhje diskrete , per te kaluar momente te bukura.Mosha e preferuar 18-35 vjec,vajza te jete simpatike sic j…
Source: New feed

Po marr guximin te shkruaj per here te pare ne kete sit dhe shpresoj te gjej ate qe po kerkoj. Jam nga Tirana 38 vjec ,I shkolluar jashte dhe me pune te mire, simpatik dhe I edukuar ne cdo drejtim,dua te njihem me ndonje vajze per nje marredhenje secrete …
Source: New feed