dua

Kerkoj nje femer te paster te sjellshme ,edukuar ,sekrete dhe te degjueshme sic jam edhe vet ,per nje lidhje te hapur pra pa detyrie por per ato 2 ose 3 ore qe do te jemi bashke dua ti ket keto cilesi ,jam nje djal shum i besueshem dhe me eksperimca te n…
Source: New feed

Po marr guximin te shkruaj per here te pare ne kete sit dhe shpresoj te gjej ate qe po kerkoj. Jam nga Tirana 38 vjec ,I shkolluar jashte dhe me pune te mire, simpatik dhe I edukuar ne cdo drejtim,dua te njihem me ndonje vajze per nje marredhenje secrete …
Source: New feed

Jam 44 vjec serioz i kulturuar dhe mire ekonomikisht dua njohje me nje femer seksi dhe te kulturuar per te kaluar momente te bukura dhe te jemi ne krah te njeri tjetrit ne cdo moment nr im viber 0682806890
Source: New feed

Pershendetje,
jemi qift 30 vjeq,dua ti beje burrit nje surpriz per ditelindje,jam e intersuar te gjej nje femer tjeter per te bere sex treshe per ditelinfjen e tij,normalisht me pagese,nese ka te interesuara nga mosha 25-50,ju lutem lajmerohuni,
perpars…
Source: New feed

Jam mashkull 27 vjec kerkoj cifte s’kam experienc të me cifte dhe Dua t’a pervojë ket ndjesi t mrekullueshme ju mirpres nuk kam ambjent duhet t’a gjeni vet 🤝🤝🤝🤝
Source: New feed

Ckm jam toni 34 vjeqar nga tiran dua goca cifte per takime serioze jo muhabet koti 0688292539
Source: New feed

Dua takim me mashkull per nje seks te fort me shkruani ne modul
Mosha ska rendesi
Source: New feed

Kerkoj aktiv deri ne moshen 40 vjet
dua te puthem te ja marr **** ne goj dhe te me **** fort
Pa foto te karit nuk kthej pergjigje
Source: New feed

Pershendetje. Jam nje djale 28 vjec nga Tirana. Dua ta provoj njehere te me qije nje burre ne bythe. Asgje me shume se kaq. Kam vend. Gjithcka sekret.
Permasat e mia jane: 170cm 76kg
Nese interesoheni me kontaktoni ne kete email: eltidona@mail.com
Source: New feed