duan

Kerkoj qifte qe duan ta festojn vitin e ri
Duke be treshe
Qiftet qe kan interes per treshe
Ju mirpres pa dallim moshe
Source: New feed

Jam 26 vjec shume simpatik dhe serioz. Po kerkoj nje femer qe te me bashkohet si shoqeruese ne nje party me cifte. Ju lutem te kontaktojne vetem njerez serioze qe duan te kenaqen dhe te ruajne sekretin.
Source: New feed

Jam mashkull 28 vjec kush ka deshire te luaj me **** tim e te paguaj
….per meshkuj qefli qe duan **** e theksoi me kontakt fm dhe thuani direkt sa paguani per ket **** ne foto
Source: New feed

Pershendetje.
Jam nje djale 26 vjec,me pelqejne djemte e
Paster dhe qe dine se cfare duan. Me pelqejne teper gojoret dhe te lepij bythen. Nese ka ndonje person te paster dhe qe jeton vetem dhe qe paguan per kenaqesi te me kontakoje ne e mail. E citoj t…
Source: New feed

Te kontaktojne vetem femra ose ciftet serjoz qe duan caste te pa harriara per fund vitin

Jam djal 36 vje i pashem i paster dhe me eksperjenc per me shum shikoni foton
Shum diskret dhe profesjonist ne sex
Vetem kerkesa serjoze ju lutem mos me harxoni…
Source: New feed

Kush deshiron te ket nje bish ne shtrat le te me kontaktoj pagesa 50 euro ose edhe pa lek
Veten serioz dhe sekret
Stop njerzit qe duan mhb kot
Source: New feed

per mamit qe duan lidhje sekrete
Source: New feed

Jam mashkull 26 vjec jam ne kerkim te cifteve qe kan deshire te explorojn ne seks e theksoj te flas femra jo meshkujt dhe femra qe duan te festojnë ne shtepi feste becarie ju mirëpres ju gjendi vendin un plotësoj kushtet qe deshironi ke foto keni Ins…
Source: New feed

Jam mashkull 26 vjec jam ne kerkim te cifteve qe kan deshire te explorojn ne seks e theksoj te flas femra jo meshkujt dhe femra qe duan te festojnë ne shtepi feste becarie ju mirëpres ju gjendi vendin un plotësoj kushtet qe deshironi ke foto keni Insta…
Source: New feed