edhe

Kerkoj nje femer te paster te sjellshme ,edukuar ,sekrete dhe te degjueshme sic jam edhe vet ,per nje lidhje te hapur pra pa detyrie por per ato 2 ose 3 ore qe do te jemi bashke dua ti ket keto cilesi ,jam nje djal shum i besueshem dhe me eksperimca te n…
Source: New feed

Tung jom masazhier 33 vjeqar me pervoj n masazh edhe n sex
Source: New feed

Kerkoj femer bisex,tepaster me trup te rregullt,mosha 20 deri ne 29 vjec,pse jo edhe oer bashkpunim,te interesuarat te prezantohen me nje foto dhe moshen flm❤.Stop meshkujt qe hiqen si femra sepse do demaskohen,pres vajza korrekte flm
Source: New feed

Kush don me pas diqka ma teper me shkruajni vetem F edhe qifte.
Ju mirpres Flm😘
Source: New feed

Kerkoj qift ose femra te fejume edhe pa feju gra e qika.per takime knaqsije jam 100 % sekret dhe i paster sikur ne foto .me shkruni ne whatsap kush esht intersume +38349683284.jukisha lut te jeni serjoz mos bani lorja budalaqe… Ju kisha lut edhe niher …
Source: New feed

Pershendetje!

Jemi nje çift simpatik.
Kerkojme te njohim nje vajze pa komplekse dhe serioze per te realizuar nje eksperience treshe me ne si çift.
Ose nje cift serioz , korrekt dhe me nivel.
Çdo gje do mbetet sekret edhe askush nuk do ta mare ves…
Source: New feed

Kerkoj qift ose femra te fejume edhe pa feju gra e qika.per takime knaqsije jam 100 % sekret dhe i paster sikur ne foto .me shkruni ne whatsap kush esht intersume +38349683284.jukisha lut te jeni serjoz mos bani lorja budalaqe… Ju kisha lut edhe niher …
Source: New feed