familjar

Pershendetje jemi cifte nga prishtina f25 m 30 jem shum te bukur dhe te palestruar jemi qift serioz familjar kerkojm qift nga mosha 20 deri 40 vejqar per nje eksperienc te re vetem cifte serioze dhe me foto ju kthejm pergjigje stop meshkujve singel
Source: New feed

Jemi nje qift i bukur 34m 27f po kerkojm nje mashkel me p…te paster dhe sekret .jukisha lut te jeni sekret dhe te sinqert .dhe pa foto nuk per gjigjem ju kisha lut te jeni seroz se jem familjar .kem qef njerz te pjekur e jo budall .ja ku e keni adresen…
Source: New feed

Jemi Çift , Familjar , normal të pastër dhe Sekret , jemi të moshës së mesme , Kërkojm një mashkull një shok , Tmir met cilin doti ndajm qastet më të mira , Për më shum detaje flasmi , mosha e preferuar mbi të 50 tat , më të ri spranojm ë…
Source: New feed

Pershendetje jam 37 vjeqar kerkoj nje Grua nga 35 deri 47 vjeqar ta kem nje lidhje secrete me te jam familjar po ashtu dhe ajo te jet
Viber +377 45 683 921
Source: New feed

Jemi ne kerkim te ndonje femre apo qifte te verteta te paster e sekret sikur se jemi edhe ne jemi familjar te moshes se mesme sdote zhgenjeheni kurr nese takohemi kerkojm lidhje shoqrore dhe knaqsi te verett me qifte e femra
Source: New feed

Pershendetje jam nga gjilani
Deshiroj te njohem me nje qift per qellime argetimi
Jam i paster shum i sinqert dhe familjar
Ju lutem betem oferta serioze
Kam organin koxha te madh mbi 20cm
Kushte te mira ju lutem vetem oferta seroze
Tel + 383 94 6…
Source: New feed