feed

1 2 3 28

Kerkoj femer ose dy femra sebashku qe kerkojne kenaqesi te paharruar.Nuk do zhgenjeheni dhe do jete nate e paharruaj per ju kete ju a siguroj.Kush femer e paster deshiron te kaloje nje eksperjence qe sdo ta harroje kurre te shkruaje ne modul.Paguaj nese d…
Source: New feed

Kerkoj qifte qe duan ta festojn vitin e ri
Duke be treshe
Qiftet qe kan interes per treshe
Ju mirpres pa dallim moshe
Source: New feed

Femer qe asht e interesuar per lidhje sekrete tet lajmrohet normal ka shperblim Maqedoni
Source: New feed

LISTIM I RI
https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10597488
🏠Jepet me qira apartament 1+1
📐Sipërfaqe 55 m2
📍Vendodhja: Ndodhet ne qafhardhi , Shkoder
🛏 1 dhome gjumi
🛋 1 sallon dhe kuzhine
🛁 1wc
🖼 1 ballkon

Source: New feed

1 2 3 28