femer

1 2 3 5

Femer qe asht e interesuar per lidhje sekrete tet lajmrohet normal ka shperblim Maqedoni
Source: New feed

Kerkoj nje femer te paster te sjellshme ,edukuar ,sekrete dhe te degjueshme sic jam edhe vet ,per nje lidhje te hapur pra pa detyrie por per ato 2 ose 3 ore qe do te jemi bashke dua ti ket keto cilesi ,jam nje djal shum i besueshem dhe me eksperimca te n…
Source: New feed

54vj mashkull serioz dhe i dashur,kerkoj nje femer ne zvicer ose kosove per takime intime
Ne konsiderim vijne ato te ndara ose vejusha
Jam i dashur i urte njeri pa fjale
Nuk me interesojne qka thojne te tjeret
Me mungon dashuria sepse e kam gruan e se…
Source: New feed

Jetoj ne prishtine mirpo i rritun jasht kosoves,kerkoj ndonje femer apo ndonje cift qe deshiron nje shok afat gjate.
Posedoj banesen peronale jetoj vetem.
Mos hezitoni ma leni Nr viberit whats app apo skypen.
Skype: adonis.1991@hotmail.com
Source: New feed

Jam 26 vjec shume simpatik dhe serioz. Po kerkoj nje femer qe te me bashkohet si shoqeruese ne nje party me cifte. Ju lutem te kontaktojne vetem njerez serioze qe duan te kenaqen dhe te ruajne sekretin.
Source: New feed

1 2 3 5