femra

Pershendetje;Jam i vetem;per te kaluar kohen e lire kerkoj femra me ose pa pag.. per qef;
Source: New feed

Jam 25 vjec, shume simpatik, i arsimuar ne Fizioterapi jashte vendit. Ndodhem ne Tirane per nje periudhe 2 mujore ndaj kam vendosur te rritem ne eksperience duke ofruar masazhe free per femra te cdolloj moshe. Pranoj rezervim dhe nga femra te cilat kane n…
Source: New feed

Kerkoj femer bisex,tepaster me trup te rregullt,mosha 20 deri ne 29 vjec,pse jo edhe oer bashkpunim,te interesuarat te prezantohen me nje foto dhe moshen flm❤.Stop meshkujt qe hiqen si femra sepse do demaskohen,pres vajza korrekte flm
Source: New feed

Kerkoj qift ose femra te fejume edhe pa feju gra e qika.per takime knaqsije jam 100 % sekret dhe i paster sikur ne foto .me shkruni ne whatsap kush esht intersume +38349683284.jukisha lut te jeni serjoz mos bani lorja budalaqe… Ju kisha lut edhe niher …
Source: New feed

Kerkoj femer ose dy femra sebashku qe kerkojne kenaqesi te paharruar.Nuk do zhgenjeheni dhe do jete nate e paharruaj per ju kete ju a siguroj.Kush femer e paster deshiron te kaloje nje eksperjence qe sdo ta harroje kurre te shkruaje ne modul

Jam mashku…
Source: New feed

Kerkoj qift ose femra te fejume edhe pa feju gra e qika.per takime knaqsije jam 100 % sekret dhe i paster sikur ne foto .me shkruni ne whatsap kush esht intersume +38349683284.jukisha lut te jeni serjoz mos bani lorja budalaqe… Ju kisha lut edhe niher …
Source: New feed

Kerkoj qift ose femra te fejume edhe pa feju gra e qika.per takime knaqsije jam 100 % sekret dhe i paster sikur ne foto .me shkruni ne whatsap kush esht intersume +38349683284.jukisha lut te jeni serjoz mos bani lorja budalaqe… Ju kisha lut edhe niher …
Source: New feed

Vetum femra dhe qifte jo mashtrus +38344193438
Source: New feed

Kerkoj qift ose femra te fejume edhe pa feju gra e qika.per takime knaqsije jam 100 % sekret dhe i paster sikur ne foto .me shkruni ne whatsap kush esht intersume +38349683284.jukisha lut te jeni serjoz mos bani lorja budalaqe… Ju kisha lut edhe niher …
Source: New feed