Pas një pushimi 9 vjeçar, Ibrahim Tatlises ka vazhduar me episodin e dytë të ‘IBO Show’.

Në episodin që u transmetua mbrëmë, dueti i Ibrahim Tatlises dhe Hulya Av?ar bëri bujë në mediat turke.

Dueti i këngës ‘Mavi Mavi’, të cilën Ibrahim Tatlises këndoi me Hulya Av?ar magjepsi publikun. Nuk kaloi pa u vënë re që edhe sytë e Tatlises u mbushën me lot gjatë duetit.

Artisti, i cili u kthye në ekrane pas një pushimi të gjatë, vuri dorën në fytyrë dhe mbuloi……
Source: New feed