BalkanWeb – 20:51 27/02
Mosha luan një rol të rëndësishëm në praktikimin e sporteve dhe ndonëse për disa ka më pak ndikim sërish është e pashmangshme ajo kohë kur duhet të thuash lamtumirë.

Albeu.com: Buffon: Jam i lumtur me zgjedhjen time

Lajmi.net: Çështja Balotelli, Buffon e ka një kërkesë për Italinë

Zhurnal: Buffon: E kam marrë vendimin

10 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed