Telegrafi – 22:11 27/02
Janë zbuluar disa fotografi të pasaportave të cilat thuhet se janë mashtruese dhe janë përdorur nga diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong Un dhe babai i tij i ndjerë Kim Jong Il, për të vizituar …

Zhurnal: Kim Jong-un ka përdorur pasaportë braziliane për të marrë vizë për shtetet perëndimore

Albeu.com: Kim Jong-un me pasaportë braziliane për të marrë vizë në shtetet perëndimore

Gazeta Tema: FOTOT: “Ushtria e bukurosheve” koreane magjeps Olimpiadën Dimërore, mediat: Ofrojnë seks për ndihmësit Kim Jong Un-së

4 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed