Samsung i ri Galaxy S10 u lançua vitin e kaluar dhe sot ju mund ta shihni testimin e qëndrueshmërisë nga renja pre nje lartesie 305 metra. Për ta bërë atë edhe më interesante, ne gjithashtu lëshuam klasik Nokia 3310. Sa mirë mund të vazhdojë qëndrueshmëria e Samsung Galaxy S10 me këtë provë rënjeje?

The post Test i rënies së Samsung Galaxy S10 nga 305 Metra! – VS. Nokia 3310 | në 4K appeared first on Shes Blej Gjithqka.

Source: New feed