Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Durrësit. Sikundër mësohet  ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 16 të qytetit, dhe dhe fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të plagosur.

Sipas policisë disa të rinj kanë qëlluar me armë zjarri në ajër, por nuk ka të lënduar.

 

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *