Një person është lënduar si pasojë e një rrahje që ka ndodhur sonte në sheshin e Pejës.

Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Driton Rugova, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë.

Rugova deklaroi se ky person ishte plagosur me thikë.

“Sonte në ora 22:15 policia ka marrë informatën se në sheshin e Pejës ka ndodhur një rrahjes në mes dy grupeve të të rinjve”.

“Nga kjo një person është lënduar dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës. Po ashtu është arrestuar edhe një i dyshuar, viktima dhe i dyshuari të dy janë të mitur”.

The post Theret me thikë një i mitur në Pejë, një i dyshuar arrestohet appeared first on Klan Kosova.

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *