Jepet ambient biznesi me qira afatgjate, me siperfaqe prej 60 m2,kati 1 godines.

Ambienti ndodhet prane qendres Globe, jo ne rruge kryesore.

Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme: dyqan, qender kursesh, zyre avokati-note…
Source: New feed