Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen me te re ne zonen e Unazes se Re.

Rezidenca eshte e konceptuar ne module 4-5 dhe 6 kateshe.

Sip totale eshte 98 m2. Eshte i organizuar ne sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 banjo,1 ballkon dhe depo.

Orien…
Source: New feed