Një ngjarje e tmerrshme ka tronditur Austrinë mëngjesin e sotëm, ku 3 vajza janë gjetur të pajeta.

Dhe dyshohet se autori i këtij krimi të rëndë, është vetë nëna e tyre.

Ishte vetë e ëma e të ndjerave ajo që telefonoi policinë, ku thonte se kishte vrarë tre vajzat e saj, duke shtuar se donte të vriste edhe veten.

Oficerët shkuan në apartament ku edhe arrestuan gruan, e cila u gjet me disa plagë. Vajza 8-muajshe dhe ajo 3-vjeçare u gjetën pa shenja jete, ndërkohë që vajza tjetër,……
Source: New feed

Leave a Reply