Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka vendosur që mos ta vazhdojë trajtimin në spital pas infektimit me COVID-19.

Teksa Trump nëpëmjet një cicërime në Twitter tregon se do lë qendrën mjekësore ushtarake “Walt Reed” thotë se ndjehet më mirë se para 20 vjetëve, njofton Klan Kosova

Po ashtu Trump rekomandon njerëzit të mos kenë frikë nga koronavirusi.

“Unë do të largohem nga Qendra e madhe Mjekësore Walter Reed sot në 6:30 pasdite. Ndiheni vërtet mirë! Mos kini frikë nga COVID-19. Mos e lejoni të dominojë jetën tuaj. Ne kemi zhvilluar, nën Administratën Trump, disa ilaçe dhe njohuri vërtet të shkëlqyera. Ndihem më mirë sesa 20 vjet më parë! “, ka shkruar Trump në Twitter.

The post Trump: Sot do të dal nga spitali, ndihem më mirë se para 20 vjetëve appeared first on Klan Kosova.

Source: New feed

Leave a Reply