Këngëtarja e njohur, Britney Spears, ka zgjedhur që për ditëlindjen e 39-të të vizitojë Hawaii-n, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Ajo është e shoqëruar nga partneri i saj, Sam Aghari, mirëpo ky udhëtim nuk është se u ka pëlqyer fansave.

Pasi pandemia koronavirus ka kapluar botën, Spears thuhet se ka nuk ka respektuar masat e vendosura në Los Angeles.

“U ndjeva të bëja një udhëtim në parajsë para ditëlindjes”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Kujtojmë se vizitorët që kthehen në LA, duhet të izolohen për 15 ditë, përndryshe do vuajnë një vit burgim dhe duhet të paguajnë pesë mijë euro./Lajmi.net/

Source: New feed